MAGFIN Magdalena Smędzik

https://magfin.pl/

MAGFIN Magdalena Smędzik to firma specjalizująca się w usługach księgowych i kadrowych, której siedziba znajduje się w Warszawie lub online w Polsce. Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się obsługa biur rachunkowych oraz kompleksowa pomoc w sprawach związanych z zatrudnieniem cudzoziemców.
Jeśli szukasz biura rachunkowego w Warszawie, które pomoże Ci w prowadzeniu rachunkowości Twojej firmy, to dobrze trafiłeś. Nasi doświadczeni księgowi zapewnią Ci profesjonalną i rzetelną obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, rozliczeń podatkowych oraz sporządzania deklaracji VAT.
W Magfin wiemy, jak ważne jest posiadanie ważnej karty pobytu w Polsce dla cudzoziemców. Dlatego pomagamy w jej uzyskaniu, a także w sporządzaniu oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi. Wspieramy także polskie firmy w procesie zatrudniania pracowników z zagranicy, zapewniając kompleksową obsługę formalno-prawną oraz administracyjną.
Dzięki naszej pomocy w zakresie zatrudnienia cudzoziemców, Twoja firma może zyskać nowych, kompetentnych pracowników z zagranicy, którzy pomogą Ci rozwijać biznes. Zaufaj nam i skontaktuj się z nami już dziś!
Wirtualne biuro oraz adres w Polsce
Tagi: biuro rachunkowe Warszawa, karta pobytu, zezwolenie na pobyt, obsługa cudzoziemców, pomoc dla cudzoziemców, wsparcie cudzoziemców obcokrajowców, wniosek jednolity, legalizacja pobytu i pracy w Polsce, legalna praca w Polsce, zezwolenia na pracę w Polsce, pozwolenie na pracę w Polsce, zezwolenie na pobyt czasowy i pracę, pobyt czasowy i praca, zezwolenie na pobyt czasowy, pobyt stały w Polsce, karta pobytu stałego, pobyt rezydenta długoterminowego UE, pobyt z rodziną, wiza do Polski, polska wiza, oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi, zatrudnienie cudzoziemców, zatrudnianie obcokrajowców, informacja starosty, opinia starosty, łączenie rodzin, pobyt z rodziną, karta Polaka w Polsce, karta pobytu PESEL UKR, uznanie za obywatela polskiego, karta pobytu Polska, księgowość Warszawa, księgowa Warszawa, wyprowadzanie zaległości, zakładanie firmy w Polsce, rejestracja działalności gospodarczej, wirtualne biuro

https://magfin.pl/